OPGK 
 
 
 
 
Aktualności
Wdrożenie systemu ERP

enova365 Gold dla BIZNESU

 


Geodezyjna obsługa zbiorników przeciwpowodziowych

- Zbiornik na potoku Duma w miejscowości KROSNOWICE

- Zbiornik na rzece Bystrzyca Dusznicka w miejscowości SZALEJÓW GÓRNY


 
Podstrony:  1  2  3 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności

Wdrożenie systemu ERP
Foto

enova365 Gold dla BIZNESU

 


 

System enova365 Gold dla BIZNESU 

 

Co to jest system ERP

System ERP (ang. Enterprise Resource Planning) to oprogramowanie, służące do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Pomaga w gromadzeniu, przechowywaniu i interpretacji danych, które pochodzą z podejmowanych procesów biznesowych. Charakteryzuje się wspólną bazą danych oraz spójnym interfejsem, umożliwiającym wygodną pracę we wszystkich obszarach.

Na czym opiera się idea ERP

Idea oprogramowania ERP opiera się na automatyzacji procesów wewnętrznych i zapewnieniu przepływu danych w obrębie przedsiębiorstwa. Dzięki zróżnicowanym poziomom uprawnień każdy pracownik ma dostęp do niezbędnych informacji z perspektywy zajmowanego stanowiska.

Proces wdrożenia

Proces wdrożenia systemu ERP do przedsiębiorstwa pozwala na zdefiniowanie potrzeb i precyzyjne dopasowanie funkcji systemu do charakterystyki firmy, przez co dla każdej z osobna będzie posiadał unikatową konfigurację. Elastyczna budowa w oparciu o moduły pozwala na rozszerzanie dostępnych funkcji wraz z rozwojem firmy i jej nowymi potrzebami. Dzięki temu system może rosnąć razem z przedsiębiorstwem.


Załączniki:

 
   
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH